Polski DJ w Chicago: DJ KW

Profesionalny Polski DJ na wesele w Chicago.

| Polskie Wesele w Chicago | Polskie Imprezy w Chicago |

Jeśli szukasz DJ’a, który profesionalnie poprowadzi Twoją imprezę lub wesele: z przyjemnością polecam swoje usługi.

Jestem osobą godną zaufania, mającą duże doświadczenie, która poprowadziła już dziesiątki wesel w Chicago oraz okolicach. Od ponad 20 lat zajmuję się oprawą muzyczną i oświetleniową wielu imprez: wesel, chrzcin, zabaw plenerowych, festynów imprez okolicznościowych. Moja wieloletnia kariera muzyczna jako Polskiego DJ w Chicago dają Państwu pewność bardzo dobrej zabawy.

Jeśli szukasz polskiego DJ w Chicago – wybierz nasz serwis: (312) 823-9454

Moja oferta na wesela oraz inne imprezy organizowane w Chicago jest obszerna, ponieważ gram wyłącznie oryginalne, znane przeboje. Jestem w stanie zagrać niemal każdy utwór i co najważniejsze: nie mam na sztywno ustalonego planu na daną imprezę. Moja muzyka jest dostosowana na bieżąco do gustów gości. W każdym momencie mają Państwo wpływ na charakter muzyki granej na weselu czy imprezie. Możecie Państwo poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Polski DJ w Chicago

Skontaktuj się ze mną – ustalimy szczegóły

DJKW – POLSKI DJ W CHICAGO : ROMAN KWINTA 

Udane Polskie Wesele w Chicago tylko z DJ KW

Polskie wesele w Chicago

Od wielu lat realizuję swoją pasję, jaką jest dawanie radości innym poprzez prowadzenie imprez jako Dj i wodzirej.


Radość uczestników zabawy to moje szczęście, dlatego każdą imprezę realizuję z pasją i zaangażowaniem.
Wierzę, że wesela, bale oraz inne imprezy, w których uczestniczymy powinny być źródłem wspaniałych wspomnień na całe życie,
dlatego do każdego zlecenia podchodzę z poczuciem misji i traktuję je jako zaszczyt.
Możecie być pewni świetnej jakości dźwięku i pięknego oświetlenia.
Atmosfera podczas wesel to energetyczna mieszanka muzyki, tańca i świetnej zabawy.
Radość, uśmiech i niezapomniane wspomnienia pozostaną na długo w pamięci Młodych i weselnych gościTestimonials:

Dorota J
Najlepszy Dj na wesele w całym Chicago. Od pierwszej rozmowy telefonicznej do ostatniej piosenki zagranej na weselu Roman zaprezentował się z najlepszej strony. Wesele zorganizowane w sali bankietowej w Chicago było rewelacyjne.
Dorota J
Władysław L.
Roman to najlepszy polskojęzyczny Dj w Chicago i okolicach! Przez całe wesele goście bawili się rewelacyjnie. Piosenki na życzenie, utwory muzyczne z lat 70 tych i 80 tych. Nawet młodzież w wieku 17 lat bawiła się znakomicie.
Władysław L.
Teresa C.
Dziękuję za cudowne wesele mojej córki. Oprawa muzyczna: pierwsza klasa. Oświetlenie: cudowne. Będę polecała Dj Romana każdemu z moich znajomych.
Teresa C.
Ela L.
Ogromne podziękowania za przecudowną muzykę na naszym weselu w Park Ridge. Razem z moim mężem jesteśmy bardzo wdzięczni za profesjonalne przygotowanie oprawy muzycznej (i nie tylko) na naszym weselu. Goście byli zachwyceni.
Ela L. / Facebook
Darek W.
To jest Dj którego mogę śmiało polecić wszystkim osobom poszukującym polskiego Dj na wesele. Rewelacyjna komunikacja przez całą imprezę weselną, bezbłędnie dobrany repertuar muzyczny. Dziękuję Panie Romanie. Świetna robota!
Darek W. / Facebook
Zofia M.
Nasze wesele na przedmieściach Chicago okazało się być najlepszą imprezą w roku! Cała rodzina która przejechała do nas z Polski stwierdziła, że takiego Dj nie ma nawet w Krakowie. Przepiękna muzyka dla starszych i młodszych gości weselnych. Bardzo eleganckie zachowanie. Wysoka kultura osobista. Polecam wszystkim osobom DJ Romana.
Zofia M. / Facebook