Polskie Wesele w Chicago z muzyką na najwyższym poziomie!

DJ KW to prawdziwy polski wodzirej, Dj i prezenter weselny!

Planujesz polskie wesele w Chicago lub na przedmieściach?
Poszukujesz Dj który poprowadzi imprezę weselną w nowoczesnej formie z elementami tradycyjnego polskiego wesela?

Szukasz DJ-a na wesele w Chicago. Już nie musisz, właśnie znalazłeś…

Mam na imię Roman i od 2005 roku nieprzerwanie dostarczam najlepszą oprawę muzyczną na polskie wesela organizowane w Chicago

Świetnie sprawdzam się jako DJ i Wodzirej, oraz jako osoba potrafiąca zorganizować wyjątkową oprawę muzyczną na każdym weselu. Nie ważne czy na uroczystość zaproszonych jest 50 czy 500 osób. Nie boję się wyzwań. W swojej karierze poprowadziłem już ponad 300 wesel w Chicago i okolicach. Były to typowe polskie wesela jak również wesela Polsko-Amerykańskie.

Wieloletnia praktyka jako polskiego DJ prowadzącego imprezy w Chicago pozwala mi zadbać o każdy szczegół wesela.

Polskie Wesele w Chicago - DJ

Prowadzenie wesel to moja pasja!

Polskie wesele w Chicago

Dysponuję profesjonalną aparaturą nagłośnieniową oraz efektami świetlnymi. Nagłośnię profesjonalnie Państwa wesele bez względu na to, czy odbywać się ona będzie w restauracji, domu weselnym czy w romantycznym plenerze w okolicach Chicago. Wszystko zależy tylko od Państwa pomysłowości. Jestem otwarty na wszystkie propozycje


Testimonials:

Dorota J
Najlepszy Dj na wesele w całym Chicago. Od pierwszej rozmowy telefonicznej do ostatniej piosenki zagranej na weselu Roman zaprezentował się z najlepszej strony. Wesele zorganizowane w sali bankietowej w Chicago było rewelacyjne.
Dorota J
Władysław L.
Roman to najlepszy polskojęzyczny Dj w Chicago i okolicach! Przez całe wesele goście bawili się rewelacyjnie. Piosenki na życzenie, utwory muzyczne z lat 70 tych i 80 tych. Nawet młodzież w wieku 17 lat bawiła się znakomicie.
Władysław L.
Teresa C.
Dziękuję za cudowne wesele mojej córki. Oprawa muzyczna: pierwsza klasa. Oświetlenie: cudowne. Będę polecała Dj Romana każdemu z moich znajomych.
Teresa C.
Ela L.
Ogromne podziękowania za przecudowną muzykę na naszym weselu w Park Ridge. Razem z moim mężem jesteśmy bardzo wdzięczni za profesjonalne przygotowanie oprawy muzycznej (i nie tylko) na naszym weselu. Goście byli zachwyceni.
Ela L. / Facebook
Darek W.
To jest Dj którego mogę śmiało polecić wszystkim osobom poszukującym polskiego Dj na wesele. Rewelacyjna komunikacja przez całą imprezę weselną, bezbłędnie dobrany repertuar muzyczny. Dziękuję Panie Romanie. Świetna robota!
Darek W. / Facebook
Zofia M.
Nasze wesele na przedmieściach Chicago okazało się być najlepszą imprezą w roku! Cała rodzina która przejechała do nas z Polski stwierdziła, że takiego Dj nie ma nawet w Krakowie. Przepiękna muzyka dla starszych i młodszych gości weselnych. Bardzo eleganckie zachowanie. Wysoka kultura osobista. Polecam wszystkim osobom DJ Romana.
Zofia M. / Facebook